Zentrum Haus Davos

Szobák és árak megtekintése
Bejelentkezés
Dátum
Kijelentkezés
Dátum
Szobák és Vendégek2 Vendég, 1 szoba
A korrekt összehasonlítás céljából megnyitjuk a Booking.com-ot egy új lapon.
Zentrum Haus Davos
$$$$

Leírás

A Zentrum Haus Davos Hotel 52 szobát foglal magába hegyre néző kilátással. A környék látnivalói, köztük az Eau La La wellnessközpont egy 700 méteres távolságra található a 3 csillagos fogadótól.

Elhelyezkedés

A Vaillant Sportcsarnok 9 percnyi gyalogútra, a Schatzalp hegy pedig csak egy rövid autóútra helyezkedik el a hoteltől. A vendégek 5 perc alatt elérhetik Davos központját gyalog. Az ingatlan továbbá az Alpinum Schatzalp botanikus kertek közelében van, egy 15 perces sétára.

A Davos Dorf vasútállomás nagyjából 1 km-re, a St. Gallen-Altenrhein repülőtér pedig 120 km-re található a Zentrum Haus Davos Hotel.

Szobák

Egyes szobák erkélyt, szekrényt és klímaberendezést biztosítanak, továbbá egy magán fürdőszobát. Egyes szobákban külön WC található.

Étkezés

A vendégek európai ételeket és harapnivalókat fogyaszthatnak a 600 méterre elhelyezkedő Allod Park kínálatából.

Fontos információk
Bejelentkezés/Kijelentkezés
15:00-22:30 órától
08:00-10:00 órától
Kényelmi szolgáltatások
privát parkoló a helyszínen CHF 20 naponta ellenében használható (foglalás szükséges lehet).
Vezeték nélküli internet elérhető a közös helyiségekben ingyen.
Egyéb információ
Gyermekek és pótágyak
A szobában nem helyezhető el kiságy. 
Házi kedvencek
Háziállat nem megengedett.
Nyelvek
német, szlovák
Épület
Szobák száma:52
Ár naptár
Ellenőrizze az elérhetőséget és az árakat most!

Felszereltség

Főbb felszerelések

Ingyenes Wifi

Ingyenes Wi-Fi a nyilvános területeken

Parkolás
Poggyászmegőrző
24 órás szolgáltatások
Konyhai felszerelések

Elektromos vízforraló

Nemdohányzó

Nemdohányzó szobák

Konyha

  • Elektromos vízforraló
Mutasson minden lehetőségetLehetőségek elrejtése

Alapvető információk az Zentrum Haus Davos paramétereiről

💵 Legalacsonyabb szobaár 20968 HUF
📏 Távolság a központhoz 400 m
✈️ Távolság a repülőtérhez 117.7 km
🧳 Legközelebbi repülőtér St. Gallen-Altenrhein, ACH

Elhelyezkedés

Cím
A cím másolva lett.
Richtstattweg 3, Davos, Svájc, 7270
Térkép
Richtstattweg 3, Davos, Svájc, 7270
  • Látnivalók
  • Közelben
  • Éttermek
  • Környékbeli hotelek
Dischmabach
540 m
Palüdastrasse 5L
Tivoli Lodge
580 m
Étterem
Migros Restaurant
310 m
Étterem
Cantinetta Lounge & Bar
510 m
Étterem
Cervolino
510 m
Étterem
Restaurant Vero
320 m
Étterem
Lokal
420 m
Étterem
Glow by Armin Amrein
430 m
Étterem
Bistro Angelo
400 m
Étterem
Restaurant Extrablatt
630 m
Étterem
Orange Davos
470 m
Étterem
Walhalla Bar
430 m
Étterem
Restaurant Excellent
480 m
Étterem
Dorfbeiz
600 m

Zentrum Haus Davos értékelések

6.6 /10
486 értékelés
Ellenőrzött értékelések  
Fedezze fel a legjobbra értékelt lehetőségeket az általunk ellenőrzött, saját oldalunkról és a Booking.com-ról származó értékelések alapján.
Már járt ott?
Ossza meg velünk a tapasztalatait!
Írjon értékelést

Zentrum Haus Davos GYIK

Mekkora a távolság a Zentrum Haus Davos hotel és Davos városközpontja között?
Davos városközpontja egy 5 perces sétára van a Zentrum Haus Davos hotel területétől.
Milyen látnivalókat nézhetünk meg, amíg az Davos városában található Zentrum Haus Davos hotel vendégszeretetét élvezzük?
Látogasson el az olyan nagyra értékelt nevezetességekhez, mint a Vaillant Sportcsarnok, továbbá a Schatzalp hegy, melyek csupán 9 és 15 perc sétára vannak az Davos városában található Zentrum Haus Davos hotel területétől.
Mi a Zentrum Haus Davos hotel legkorábbi és legkésőbbi kijelentkezési ideje?
A Zentrum Haus Davos hotel szállásairól 08:00 és 10:00 között jelentkezhet ki.
Mennyibe kerül egy szoba az Davos városi fogadó kínálatából?
Az Davos városi fogadó kínálatában 68 $ kezdőáras szobalehetőségek vannak.
Az Davos városi hotel által milyen fizetési módok elérhetők?
Az Davos városi hotel a következő fizetési lehetőségeket biztosítja: készpénz, Visa és American Express.
Az Davos városában található Zentrum Haus Davos milyen típusú szobákat kínál?
Az Davos városában található Zentrum Haus Davos Dormitory szoba, Négyszemélyes szoba és Economy egyszemélyes szoba szállásokat kínál.
Szobák és árak megtekintése
Bejelentkezés
Dátum
-
Kijelentkezés
Dátum
Szobák és Vendégek2 Vendég, 1 szoba